Dlaczego w 2022 warto sporządzić raport oddziaływania na środowisko? - eko

Sporządzanie raportów oddziaływania inwestycji na środowisko

Musimy o nie dbać i być

Ochrona środowiska jest coraz większym problemem dla rządów, korporacji i osób prywatnych. Środowisko nie jest czymś, co możemy zignorować. Musimy o nie dbać i być za to odpowiedzialnymi.

Dlaczego w 2022 warto  sporządzić raport oddziaływania na środowisko? - eko Sporządzanie raportów oddziaływania inwestycji na środowisko
/> Oferujemy doradztwo w zakresie ochrony środowiska, outsourcingu środowiskowego, pozwoleń oraz zintegrowanej dokumentacji środowiskowej. Posiadamy ekspertów we wszystkich dziedzinach związanych ze środowiskiem, a naszym celem jest pomoc w realizacji celów biznesowych przy jednoczesnej dbałości o środowisko.

Świadczymy doradztwo w zakresie ochrony środowiska, outsourcingu środowiskowego, pozwoleń oraz zintegrowanej dokumentacji środowiskowej.

Oferujemy wiele usług związanych z ochroną środowiska. Możemy pomóc w przestrzeganiu przez Twoją firmę lub organizację przepisów dotyczących pozwoleń środowiskowych (EPR) oraz zintegrowanego zapobiegania i kontroli zanieczyszczeń (IPPC). Oferujemy również szereg innych usług dla firm i organizacji, które potrzebują pomocy w swoich zadaniach związanych ze środowiskiem.

Jesteśmy globalną firmą doradczą działającą od

Jesteśmy globalną firmą doradczą działającą od 1979 roku. Oferujemy doradztwo w zakresie ochrony środowiska, outsourcingu środowiskowego i pozwoleń na terenie Danii.

Pracujemy w różnych sektorach i pomagamy naszym klientom ocenić możliwości, jednocześnie minimalizując wpływ na środowisko. A także pomagając im w opracowywaniu lepszych planów zapobiegania szkodom w środowisku.

Outsourcing konsultacji środowiskowych może pomóc firmie poprawić jakość jej śladu środowiskowego. Oferujemy usługi konsultingowe dotyczące zwalczania szkodników, testów laboratoryjnych i zarządzania projektami na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

Dostawcy usług konsultingowych i outsourcingowych, wraz z partnerstwami opartymi na współpracy, takimi jak nasze partnerstwo ze zintegrowanymi rozwiązaniami środowiskowymi, wszyscy pracują nad ustaleniem standardów dla bardziej zrównoważonej przyszłości zarówno dla biznesu, jak i dla środowiska.